Eriksen zbog Neymara ostaje u Tottenhamu

Premier League 2. ruj 20199:49 > 9:56
Maddie Meyer/Getty Images

Iako se pisalo da će Christian Eriksen ovog ljeta napustiti Spurse, to se ipak nije dogodilo.

Danac je želio u Real Madrid, ali španjolski klub, tj. njegov trener Zinedine Zidane nije uzvratio ljubav, tako da nije ni došlo do pregovora.

Osim toga, interes je pokazao Paris Saint Germain, koji se nadao prodaji Neymara, ali kako ni Real Madrid ni Barcelona nisu na kraju ispunili tražene uvjete, Brazilac je ostao u Parizu. Trebalo bi se čudo dogoditi da danas, posljednjeg dana, ipak potpiše za neki klub.

Čelnici PSG-a nisu imali 70 milijuna eura za platiti Tottenhamu Eriksena, jer nisu prodali Neymara. Danski nogometaš je vidno nezadovoljan ostao u Londonu, ali se nada kako će se u Pariz preseliti sljedećeg ljeta i to kao slobodan igrač, jer će mu tada isteknuti sadašnji ugovor s Pijetlovima.