Mihajlović potjeran iz Sportinga, a tek je došao!?

Portugal 27. lip 201820:52 > 20:54
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Srpski trener Siniša Mihajlović neće voditi portugalski Sporting u sljedećoj sezoni, iako je prije osam dana potpisao trogodišnji ugovor s tim, posljednjih mjeseci, vrlo neobičnim klubom.

To je odluka koju je donio novi predsjednik lisabonskog velikana Sousa Sintra, a koja je službeno priopćena na konferenciji za medije.

Bivši izbornik Srbije suradnju s ‘Lavovima’ potpisao je 19. lipnja, ali su se u međuvremenu dogodile velike promjene u klubu. Nakon pritiska navijača, dosadašnji predsjednik Bruno de Carvalho morao je napustiti svoju funkciju. Na njegovo inzistiranje došao je Mihajlović. Kad je čovjek zbog kojeg je došlo do velikog raspada u klubu napustio funkciju, klub su preuzeli ljudi koji imaju drukčije planove.

Srpski stručnjak nije bio u njima pa će glavni grad Portugala morati napustiti i prije nego je počeo s radom.

Ostaje vidjeti što će se dogoditi s plaćom koja mu je trebala pripasti na ime trogodišnjeg ugovora, a koja je iznosila šest milijuna eura.

Ukoliko se obistine tvrdnje portugalskih medija i novi čelnici Sportinga uspiju poništiti taj ugovor, Miha će ostati bez obećanog novca.