Svilar nakon udarca glavom u vratnicu morao van terena

Portugal 30. pro 201712:37 > 12:41
Michael Regan, Getty Images Sport

U utakmici portugalskog liga-kupa Vitorije Setubal i Benfice, gostujući vratar Mile Svilar jako je glavom udario u vratnicu i nije mogao nastaviti igrati...

Vitorija je u 30. minutu izvela korner nakon kojeg je i povela. Belgijski nogometaš (rođen u Antwerpu) bacio se u želji da uhvati loptu koju je glavom prema mreži uputio Patienca, no u tom pokušaju glavom je udario u okvir gola.

Fernandes je iskoristio nezgodu vratara Benfice i poslao loptu u praznu mrežu, a Svilar je – nakon ukazane pomoći – u igri ostao još sedam minuta, nakon čega je morao napustiti teren.

Dodatni pregledi pokazat će o koliko ozbiljnoj ozljedi se radi. Utakmica je završila rezultatom 2:2, iako je domaća Vitorija na poluvremenu vodila s dva gola prednosti.