Navijači Porta od kluba traže da Iker osvoji naslov

Portugal 11. srp 202022:07 > 22:13
Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Legendarni Iker Casillas ove sezone proveo ni jednu minutu na terenu, pa prema pravilima ne može dobiti medalju za naslov prvaka, koja je na milimetar od Porta. Navijači Porta došli su na ideju da naprave kampanju kako bi klub do kraja u jednom od dvoboja dao barem minutu Španjolcu, koji bi u tom slučaju bio prvak Portugala.

Octavio Passos/Getty Images

Iker Casillas je 1. svibnja 2019. doživio infarkt i od tada se nije vratio na teren. Posljednji dvoboj koji je odigrao bio je 26. travnja 2019. godine. S Portom je osvojio jednu ligu i Superkup i odigrao je za ovaj klub  156 utakmica. Casillas se nalazi u Rosteru, dakle uredno je prijvaljen i može nastupiti, a hoće li, vidjet ćemo vrlo brzo.