Braga na nevjerojatan način izgubila dobivenu utakmicu

Portugal 6. lip 20200:15 > 0:23
Getty Images

Veoma zanimljivo bilo je u Santa Clari, gdje je istoimeni klub u susretu 25. kola portugalske Primere bio bolji od Brage 3:2 i to poslije preokreta.

To je jedna od onih noći kada mora da se dogodi nešto nevjerojatno. Braga je došla kao favorit i povela u 20. minuti iz penala. Precizan je bio Fransergio. Ipak, Thiago Santana je u 34. minuti izjednačio rezultat. Nova prednost Brage. U 56. minutu Trincao trese mrežu.

A onda u 64. minuti Silva dobiva drugi žuti karton zbog prekršaja u šesnaestercu. Odgovornost sa bijele točke preuzeo je Santana i donio novo izjednačenje. Ipak, mreže su mirovale sve do druge minute nadoknade kada je Carvalho postigao pobjedonosni gol. Santa Clara je osma sa 33 boda, Braga je ostala treća sa 46, ali sa samo tri boda više od Sportinga.

U drugom susretu dana Belenenses je savladao kao gost Aves 2:0, autogolom Fabija u 11. i pogotkom Varele u 39. minuti. Belenenses je 11. sa 29 bodova, 10 više od zone ispadanja, dok je Aves poslednji sa 13.