Velika gesta Porta u jučerašnjem dvoboju u Famalicau

Portugal 4. lip 202012:47 > 12:54
Photo by Octavio Passos/Getty Images

Nastavljeno je i portugalsko prvenstvo, a velikan s Dragaa napravio je nešto za svaku pohvalu

Jučer je nastavljena i portugalska liga, dvobojem između Famalicaa i Porta u 25. kolu tamošnje lige, a iznenađujuću pobjedu odnio je upravo Famalicao 2:1.

Famalicao je u vodstvo doveo Martins nakon samo tri minute igre u drugom poluvremenu, a na drugi pogodak se čekalo do 74. minute kada je Porto izjednačio preko Corone. I kada se mislilo da če Porto dobiti krila nakon tog pogotka uslijedio je hladan tuš od Potea koji je zabio za veliko slavlje Famalicaa.

No, isto tako velika tema jučerašnje utakmice je bila i velikodušna gesta momčadi s Dragaa. Naime, poznato je da Porto na svojim dresovima nosi ime sponzora ‘Super Bock’, no jučer je na tom mjestu izašao novi natpis. Tako je umjesto njihovog sponzora, pisalo ‘Super Doc’, čime su izrazili zahvalnost svim liječnicima i medicinskim sestrama koji su na prvoj crti obrane od koronavirusa.