Birmingham teško poražen, Šunjić solidan

Nogomet ostalo 25. kol 201914:46 > 14:51
Matthew Lewis / Stringer

Ivan Šunjić odigrao je čitavu utakmicu za Birmingham koji je poražen kod Swanseaja s glatkih 3:0.

Ivan Šunjić odigrao je svih 90 minuta, a Birmingham je poražen drugi put ove sezone u pet odigranih kola. Oba poraza dogodila su se na gostovanjima, identičnim rezultatom 3:0. Prije dva tjedna jači je bio Nottingham Forrest, ovoga puta Swansea je potvrdio visoku ambiciju i želju za brzim povratkom u Premier ligu.

Prvo poluvrijeme bilo je neefikasno iako je Swansea imao dvije kvalitetne šanse. No, u drugom dijelu sve se otvorilo za domaću momčadi, mrežu vratara Leeja Campa načeo je Naughton u 63. minuti, na dva razlike povisio je Celina da bi konačnu tricu postavio Baston s bijele točke.

Swansea je na diobi prve pozicije s Leedsom, obje ekipe imaju po 13 bodova, no potonji imaju nešto bolju gol razliku. Birmingham je petnaesti sa sedam bodova. Posljednjeg dana kolovoza Šunjićevu momčad očekuje domaći sraz protiv Stokea.