Vjerovali ili ne – Igrač otišao iz kluba zbog hladnoće

Nogomet ostalo 20. kol 20199:15 > 9:21
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Vrlo komična situacija dogodila se švedskom trećeligašu.

Napadač iz Sierra Leonea Musa Noah Kamara je prije tjedan dana potpisao dugoročni ugovor za švedskog trećeligaša Trelleborg. Kada su mislili da ne moraju brinuti o napadaču neko vrijeme, dogodio se šok!

Kamara je naučio na visoke temperature u Sierra Leoneu i jednostavno mu je 20 Celzijusovih stupnjeva u gradiću u Švedskoj bilo prenisko te je odlučio raskinuti ugovor s klubom zbog hladnoće.

Kamara se želi vratiti u svoju zemlju iz osobnih razloga“, rekli su iz Trelleborga, no Kamara je ubrzo otkrio kako je razlog hladnoća na koju se nikako nije mogao priviknuti te se vratio nazad u Freetown odakle je i došao u Švedsku. Ta odluka je dosta sumnjiva baš zbog činjenice što je Kamara pristigao u ljeto kada je lijepo vrijeme u Švedskoj.

Moguće da je to bio razlog za medije, dok pravi razlog vjerojatno nikad nećemo saznati.