Fotka dana: Kante čuva Van Dijka kod kornera

Nogomet ostalo 15. kol 20190:02 > 0:04
Michael Regan/Getty Images

Liverpool je osvojio Uefin superkup nakon što je poslije lutrije penala dobio Chelsea 7:6 (2:2).

Bila je to odlična utakmica dvije engleske momčadi u kojoj je Klopp pokušao eksperimentirati u prvom poluvremenu s Oxlade-Chamberlainom, no na vrijeme je shvatio da je pogriješio, pa smo u nastavku gledali Firmina.

Redsi su se opet probudili tek u nastavku, baš kao i protiv Manchester Cityja u borbi za Community Shield.

No, Chelsea je imao spreman odgovor. Ipak, na kraju Redsi slave zahvaljujući čovjeku koji je ovog ljeta stigao besplatno tik pred početak sezone – Adrianu.

On je u posljednjoj seriji obranio udarac Abrahamu i donio četvrti Uefin superkup Redsima. Ukupno 46 veliki trofej kluba s Anfielda.

Za potez večeri ipak ćemo se odlučiti za korner Liverpoola kod kojeg je N’Golo Kante čuvao Virgila van Dijka. Razlika od 25 centimetara nije smetala omalenom Francuzu.