De Rossi zabio na debiju, Boca doživjela šokantan poraz

Nogomet ostalo 14. kol 20198:07 > 8:11
Getty Images/Claudio Villa

Legendarni talijanski nogometaš Daniele De Rossi postigao je pogodak na debiju za argentinskog velikana Bocu Juniors.

U susretu argentinskog Kupa Boca je na zaprepaštenje svih na La Bomboneri nakon penala poražena od drugoligaša Almagra (1:1) 1-3, ali će ovaj susret ostati upamćen po pogotku De Rossija.

Boca je povela u 28. minuti. Nakon kornera u kaznenom prostoru se najbolje snalazi De Rossi i pogađa za 1:0.

Nakon dosta promašenih šansi u 81. minuti stiže kazna. Gosti preko Martineza dolaze do izjednačenja rezultata na 1:1, što je bio i konačan rezultat nakon 90 minuta igre.

Katastrofalno su nogometaši Boce izvodili penale. Samo je prvi penal pogodio Tevez, gosti su zabili sva tri pokušaja, a promašaje za momčad iz Buenos Airesa imali su Mac Allister, Hurtado i Salvio.

To je značilo i eliminaciju Boce iz Kupa, te veliki šok na La Bomboneri.