14.08.2019 | 08.11

De Rossi zabio na debiju, Boca doživjela šokantan poraz

Boca Juniors

Legendarni talijanski nogometaš Daniele De Rossi postigao je pogodak na debiju za argentinskog velikana Bocu Juniors.

Daniele De Rossi

Getty Images/Claudio Villa

U susretu argentinskog Kupa Boca je na zaprepaštenje svih na La Bomboneri nakon penala poražena od drugoligaša Almagra (1:1) 1-3, ali će ovaj susret ostati upamćen po pogotku De Rossija.

Boca je povela u 28. minuti. Nakon kornera u kaznenom prostoru se najbolje snalazi De Rossi i pogađa za 1:0.

Nakon dosta promašenih šansi u 81. minuti stiže kazna. Gosti preko Martineza dolaze do izjednačenja rezultata na 1:1, što je bio i konačan rezultat nakon 90 minuta igre.

Katastrofalno su nogometaši Boce izvodili penale. Samo je prvi penal pogodio Tevez, gosti su zabili sva tri pokušaja, a promašaje za momčad iz Buenos Airesa imali su Mac Allister, Hurtado i Salvio.

To je značilo i eliminaciju Boce iz Kupa, te veliki šok na La Bomboneri.