Ronaldo: Bolji sam od Messija, a evo i razloga

Nogomet ostalo 13. kol 201913:36 > 13:45
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo objasnio je u dokumnetarnom filmu "The Making Of" zašto misli da je bolji nogometaš od Lionela Messija.

Vječna debata, tko je bolji nogometaš Messi ili Ronaldo? I dok Messij rijetko daje izjave na ovu temu, Portugalac puno češće sebe stavlja ispred svog najvećeg konkurenta.

“Razlika je u tome što sam ja igrao za različite klubove i s njima osvajao Ligu prvaka ukupno pet puta dok je on cijelu karijeru u istom klubu. Ja sam sedam puta bio najbolji strijelac Lige prvaka, od toga šest puta zaredom. Nema baš puno nogometaša koji imaju pet naslova u LP-u i zato se mene poistovjećuje s tim natjecanjem.”

Ipak, Ronaldo je i pohvalio argentinskog čarobnjaka rekavši kako će i on biti vječno upamćen.

“Messi je sjajan nogometaš koji neće ostati upamćen samo po Zlatnim loptama nego i po tome što je poput mene iz godine u godinu na vrhu”, zaključio je Ronaldo.

Vidjet ćemo hoće li Argentinac odgovoriti Portugalcu na ovu izjavu.