Balotelli pred potpisom za brazilskog velikana

Nogomet ostalo 5. kol 201916:53 > 16:57
Getty Image/ Valerio Pennicino

Talijanski napadač Mario Balotelli po svemu sudeći po prvi puta u karijeri zaigrat će izvan Europe.

Balotelli je prošlu polusezonu igrao u dresu Marseillea, ali nije htio produžiti nastavak suradnje u ovom francuskom klubu. Iako se nagađalo da će se vratiti u Italiju ovaj napadač još uvijek nije pronašao novi klub.

Bivši napadač Milana povezivao se s Brescijom, ali na kraju od dogovora nije bilo ništa jer je tražio previše novca. No, talijanski mediji prenose da je ‘Super Mario’ pred senzacionalnim odlaskom u Brazil.

Ugledni novinar Gianluca Di Marzio objavio je jutros da Balotelli pregovara s Flamengom i da postoji velika šansa da karijeru nastavi u ovom brazilskom klubu.

U Flamengu već igraju Gabriel Barbosa Gabigol i Gerson koji su se vratili nakon avanture u Italiji, te navodno i oni imaju zadatak da nagovore Balotellija da prihvati ponudu Flamenga.