04.08.2019 | 23.22

Arsenal FC

Barcelona je slavila protiv Arsenala u prijateljskoj utakmici odigranoj na Camp Nou.

Barcelona - Arsenal

U vrlo dobroj utakmici Arsenal je po tko zna koji put pobijedio sam sebe, te Emery sigurno ne može biti zadovoljan.

Topnici su prvi došli u vodstvo. Sjajnu akciju odigrali su igrači Arsenala u 36. minuti, Ozil je podvalio loptu, a Aubameyang je majstorski savladao Neta.

Preokret Barcelone dogodio se u posljednjih 20 minuta utakmice. Prvo je na nevjerojatan način Maitland-Niles savladao svog vratara u 70. minuti.

Konačan rezultat postavio je Luis Suarez u posljednjim trenucima utakmice kada je loše reagirao Mustafi, a Suarez je sjajno reagirao i zabio za pobjedu.

Arsenalu sljedećeg tjedna počinje prvenstvo, kada u 1. kolu Premier lige gostuju kod Newcastlea.