Golčina Brekala u osmici Vukova Nici, Šunjić debitirao

Marc Atkins/Getty Images

Wolfsburg i Brekalo razbili su francuskog prvoligaša, a prve minute u Championshipu upisao je Ivan Šunjić.

Wolsfburg je danas u prijateljskoj utakmici potopio Nice s čak 8:1, a među strijelce se upisao i Josip Brekalo.

Hrvatski reprezentativac primio je loptu, ušao u šesnaesterac pa prekrasnim udarcem prevario golmana.

Ivan Šunjić debitirao je za Birmingham u prvom kolu Championshipa u pobjedi 1:0 kod Brentforda. Priliku je dobio od 72. minute kada je zamijenio Crowleya.

Jedini gol na utakmici zabio je Pedersen u 18. minuti.

Vedran Ćorluka igrao je do 85. minuti u gostujućoj pobjedi Lokomotiva kod Samare 2:1 u četvrtom kolu ruskog prvenstva.. Smolov je u 15. zabio za goste, da bi Sobolev u 88. izjednačio, a slavlje Lokomotivu donio je Krychowiak u 94. minuti.