Uefin izbor 50 najvećih talenata! Tu su i dva Hrvata

Nogomet ostalo 30. srp 201914:32 > 14:36
Joachim Sielski/Bongarts/Getty Images

Europska krovna nogometna organizacija na svojoj je službenoj stranici stavila popis od 50 najtalentiranijih mladih nogometaša na Starom Kontinentu. Bilo bi čudno da u tom društvu nema Hrvata. Ali, možda smo ih nekada imali i više. Dani Olmo je Španjolac, a možemo ga i mi malo svojatati jer je dobar dio svog dosadašnjeg puta napravio u Maksimirskoj 128.

Alex Livesey/Getty Images

Dva naša igrača su Josip Brekalo i Nikola Vlašić. Josipa opisuju kao brzonog krilo sa ubitačno dobrim udarcem.

Uz Nikolino ime stoji da je imao sjajnu sezonu u Rusiji i da je sada već gotovo član A reprezentacije. O kiksu u Italiji na Euru nisu napisali ništa.