23.07.2019 | 15.52

VIDEO Prekrasan gol Rakitića protiv Chelseaja

Chelsea FC

Chelsea je pobijedio Barcelonu 2:1 u pripremnoj utakmici odigranoj u japanskoj Saitami, koju ste mogli gledati u programu Sportkluba.

Pogotke za pobjednika Europa lige u prošloj sezoni postigli su Tammy Abraham u 34. minuti te Ross Barkley u 81., dok je u prvoj minuti nadoknade konačni rezultat postigao naš reprezentativac Ivan Rakitić prekrasnim udarcem s dvadesetak metara u lijevi dio mreže vratara Arrizabalage.

Kovačić je za Chelsea igrao do 70. minute kada ga je zamijenio Zappacosta.

Najzapaženiji trenutak utakmice i onaj koji je izazvao najviše emocija zabilježen je u 17. minuti kada je Griezmann, novo pojačanje Barce, ostao ležati na travnjaku nakon sudara sa Jorginhom. Ipak, Francuz je teren napustio tek na početku drugog poluvremena.

U nastavku je Barcelona napravila čak 11 izmjena, među kojima je bio i ulazak Rakitića. Chelsea je napravio jednu zamjenu manje.