21.07.2019 | 07.04

Kovač srušio Zidanea, golčina novog pojačanja Reala

Kovačev Bayern je International Champions Cupu u Houstonu s velikih 3:1 pobijedio Real.

Zidane Kovač

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Zinedine Zidane je od prve minute jedino od pojačanja na teren poslao Edena Hazard, a krenuo je i Luka Modrić.

Jedini gol u prvih 45 minuta vidjeli smo u 15. kada pogađa Tolisso za vodstvo Bayerna.

Pitanje pobjednika Kovačeva momčad riješila je u dvije minute nastavka, u 67. je pogodio Lewandowski, a u 69. Gnabry za velikih 3:0 Bavaraca.

U 81. minuti Bayern je ostao s igračem manje nakon što je golman Ulreich izvan kaznenog prostora srušio Rodryga, da bi Brazilac četiri minute kasnije prekrasnim golom iz slobodnog udarca ublažio poraz Kraljeva.

U drugoj utakmici ICC-a Arsenal je u Charlotteu s 3:0 pobijedio Fiorentinu golovima Nketiaha u 15. i 65., te Willocka u 89. minuti.