Devetogodišnjak branio protiv Borussije Dortmund

Nogomet ostalo 18. srp 201915:36 > 15:39
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nogometni klub Seattle Sounders na dirljiv je način razveselio svojeg teško bolesnog osmogodišnjeg navijača Bheema Goyala.

Dječak koji boluje od leukemije uvršten je u prvu seniorsku momčad za prijateljsku utakmicu protiv Borussije Dortmund koja se noćas igrala u Seattleu. Bheem je na terenu proveo prvih desetak sekundi te je čak i odigrao jednu loptu, nakon čega je izašao uz ovacije stadiona i igrača obje momčadi.

Kako bi mogao nastupiti, dječak je potpisao i ugovor sa Soundersima u kojima je inače član U-9 momčadi, za koju je u prva četiri nastupa zabio tri gola jer igra kao napadač. No život mu se pretvorio u veliku dramu te već osam mjeseci ide na kemoterapije kako bi pobijedio opaku bolest.