Kovačić: Lampard ima energiju koju je teško pratiti

Nogomet ostalo 18. srp 20198:42 > 8:47
Mike Hewitt/Getty Images

Svi u klubu poznaju Franka jako dobro, ja se na njega tek navikavam. Čini mi se kao odličan tip i vrlo jasno govori što od nas očekuje i kakav nogomet želi da igramo - rekao je hrvatski nogometaš

Nogometaši engleskog Chelsea se nalazi u Japanu u sklopu azijske turneje tijekom priprema, a na press-konferenciji je uz glavnog trenera Franka Lamparda gostovao i Mateo Kovačić. Njih dvojica bili su odlično raspoloženi i zafrkavali su jedan drugoga.

– Svi u klubu poznaju Franka jako dobro, ja se na njega tek navikavam. Čini mi se kao odličan tip i vrlo jasno govori što od nas očekuje i kakav nogomet želi da igramo. Želi da budemo agresivni i da igramo dobar nogomet”, rekao je Kovačić pa nastavio:

– Nevjerojatno je imati takvu klupsku legendu za trenera, ali nije s njim lako jer je vrlo intenzivan”, rekao je Kovačić kroz smijeh nakon čega se Lampard nasmijao i potapšao ga po ramenu.