13.07.2019 | 23.45 > 23:51

Štimčeva Indija dobila pet komada od Sjeverne Koreje

Hrvatski trener Igor Štimac doživio je težak poraz na klupi Indije od koje je bila bolja Sjeverna Koreja rezultatom 5:2.

Igor Štimac

Clive Brunskill/Getty Images

Igor Štimac

Indija je izgubila i drugu utakmicu na Interkontinentalnom kupu, a ovaj puta deklasirala ih je Sjeverna Koreja.

Nakon samo pola sata igre Sjeverna Koreja vodila je 3:0 dvama golovima Ila Gwan-Jonga i jednim Hyona Jin-Sima. Indiji je malu šansu vratio Lallianzuala Chhangte u 51. minuti, ali Korejci su se u 63. vratili na tri gola prednosti preko Yonga Chol-Rija.

U posljednjih 20 minuta pala su još dva gola, na obje strane po jedan. Sunil Chettri zabio je za 4:2 u 71. minuti, a konačnih 5:2 postavio je Ri Il-Jin u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ovo je Štimcu treći poraz u četiri utakmice na klupi Indije.