29.06.2019 | 20.21

Utakmica od 120 minuta otišla na stranu Rijeke

HNK Rijeka

Riječani su dobili i drugu pripremnu utakmicu za novu sezonu, nakon Brava bolji su bili i od Celja.

Rijeka je na pomoćnom terenu Rujevice bila bolja od Celja 2:1. Zanimljivo, unaprijed je dogovoreno kako će se igrati 2x60 minuta.

Povela je Bišćanova momčad već u 11. minuti preko Acostyja. Gosti su izjednačili u 55. minuti preko Štrausa.

Konačni rezultat postavio je Vuk u 83. minuti.

VIDEO Najavljivač provocira Rujevicu Oršićem!

U 81. minuti utakmice na Rujevici u igru je konačno ušao priželjkivani Oršić. Službeni najavljivač na stadionu to je prokomentirao sljedećim riječima: Na posljednjoj utakmici na Rujevici zabio je samo tri komada! Referirao se na recentno gostovanje Dinama kod Rijeke (5:0) u HNL-u.

Rožman: 'Oni su europska razina i klasa više'

Dinamo je na Rujevici pregazio Rijeku s pet pogodaka i iznio na vidjelo sve ono što kod riječke momčadi ove sezone nije kako treba

Rijeka ovo ne pamti već gotovo osam godina

Nogometaši Rijeke deklasirani su na Rujevici protiv Dinama, koji ih je ponizio s pet golova

Riječka sramota na Rujevici: Dinamo ima 5:0!

Rijeka traži iskupljenje nakon poraza od Gorice i Osijeka, dok se Dinamo nakon remija sa Šahtarom u Ligi prvaka okreće prvenstvu