Ništa od Hajduka, Palaversa ima novi klub!

hajduk.hr

Ante Palaversa završio je svoju avanturu na Poljudu jer u Manchester Cityju odlučili su ga poslati na posudbu u belgijskog prvoligaša KV Oostende.

KV Oostende na službenim je stranicama potvrdio da je dogovorio posudbu Ante Palaverse iz Manchester Cityja.

Mladog veznjaka Građani su od Hajduka kupili u siječnju za 4,8 milijuna eura, no odlučili su da ostane na Poljudu do kraja sezone.

U Hajduku su se nadali da će Palaversa još jednu sezonu igrati za njih, no City im želju nije ispunio.

– Hajduk ga je želio zadržati na posudbi još jednu sezonu, ali zbog njegovog razvoja City je preferirao belgijsku ligu koja kotira više od hrvatske – rekao je sportski savjetnik Oostendea Guy Ghysel.

Oglasio se i Palaversa:

– Uvjeren sam da je ovaj korak prava odluka. Sada želim da se sve što prije službeno realizira, da se priključim momčadi i upoznam sce. Ljetne pripreme su za to idealne.

Zanimljivo, vijest o transferu s izjava ubrzo je nestala sa službenih stranica kluba, no nema sumnje da je transfer realiziran.