Novi problemi za Brazilca: Teška kazna za Neymara

Nogomet ostalo 19. lip 201914:00 > 14:01
Alexander Hassenstein/Getty Images

UEFA je kaznila brazilsku superzvijezdu Neymara nakon incidenta protiv Manchester Uniteda u osmini finala ovogodišnje Lige prvaka.

Iako nije igrao u spomenutom susretu šestog ožujka, Neymar je propisno izvrijeđao suce nakon dosuđenog kaznenog udarca za Manchester United u 94. minuti što je engleskoj momčadi omogućilo prolaz u četvrtfinale.

Brazilac je verbalno napao suce, a kasnije je tiradu nastavio i putem društvenih mreža. UEFA je kaznu donijela više od tri mjeseca nakon incidenta, a Neymar će propustiti iduće tri utakmice u Ligi prvaka, ostaje samo pitanje s kojim klubom obzirom da je najavio odlazak iz Pariza.

Povezano

Neymar je trenutno ozlijeđen zbog čega propušta i nastup Brazila na Prvenstvu Južne Amerike.