Vlašić u CSKA – zaradio i Hajduk

Nogomet ostalo 19. lip 201913:35 > 13:36
Foto: Epsilon/Getty Images

Nikola Vlašić riješio je pitanje nastavka karijere, a zadovoljan će biti i njegov bivši klub Hajduk.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić potpisao je petogodišnji ugovor za moskovski CSKA, potvrđeno je iz ruskog kluba.

Vlašić je proteklu sezonu odradio u Rusiji, službeno u obliku posudbe iz Evertona, međutim oduševio je čelnike CSKA koji su ga željeli zadržati. Dogovor oko odštete s Evertonom je postignut, CSKA je navodno platio 15 milijuna eura. Obzirom kako i Hajduk ima pravo na dio transfera, točnije deset posto, Splićani su zaradili lijepih 1,4 milijuna eura.

U protekloj sezoni Vlašić je odigrao 31 utakmicu, postigao je osam pogodaka uz sedam asistencija.

Vlašić se trenutno nalazi s mladom hrvatskom reprezentacijom na Europskom prvenstvu u Italiji i San Marinu, u porazu protiv Rumunjske (4:1) postigao je jedini pogodak.