Freddy Adu se ne predaje: I dalje sam mlad…

Drew Hallowell/Getty Images

Zaboravljeni Freddy Adu, nekada velika nada svjetskog nogometa, trenutno je bez kluba, ali nema namjeru završiti igračku karijeru.

Adu je ušao u povijest američkog sporta kada je sa samo 14 godina dobio prvi profesionalni ugovor u DC Unitedu.

Svi su vjerovali da je čudo od djeteta, ali kako je vrijeme prolazilo, njegova karijera išla je silaznom putanjom.

Sve do niželigaškog kluba u SAD-a, Las Vegas Lightsa, koji je napustio krajem prošle godine i od tada je bez angažmana. Ovaj igrač danas već ima 30 godina.

– I dalje sam vrlo mlad. Nisam spreman za mirovinu. Stvari nisu ispale onakve kako sam očekivao, očigledno. Ali previše volim ovaj sport da bih rekao da sam spreman za povlačenje – kaže Adu.

I dalje mu putem društvenih mreža i preko agenata stižu ponude.

-Želio bih ostati u SAD-u. Bio sam na nekim čudnim mjestima tijekom karijere. Nisam siguran da želim nastaviti s time. Želim igrati i nadam se da će to biti ovdje – rekao je Adu.