Na Gold Cupu noćas šest golova. Slavlje Jamajke

Nogomet ostalo 18. lip 20198:24 > 8:45
Leon Kuegeler/Anadolu Agency/Getty Images

Noćas je započelo natjecanje i u skupini C Gold Cupa u kojoj su Jamajka, Salvador, Curacao i Honduras. Vidjeli smo šest pogodaka.

Na CONCACAF Gold Cupu noćas su odigrane obje utakmice prvog kola skupine C. Na stadion Independence Park u Kingstonu najprije su izašli nogometaši reprezentacija Curacaoa i Salvadora. Jedini strijelac na utakmici bio je Nelson Bonilla u 45. minuti iskoristiivši pogrešku Curacaove zadnje linije i tako donio Salvadoru prve bodove na turniru.

U drugoj utakmici između Jamajke i Hondurasa imalo se što za vidjeti. Palo je pet pogodaka, a Jamajčani su slavili 3-2.  Prvi dio završen je s ugodnih 2-0 za Jamajku, a dvostruki strijelac bio je Dever Orgill, u 15. i 41. minuti susreta. U nastavku je najprije Honduras smanjio. Gol je postigao Anthony Lozano u 54. minuti. Međutim, samo dvije minute kasnije Jamajka je golom Damiona Lowea ponovno pobjegla na dva gola prednosti, da bi u 90. minuti malo neizvjesnosti u završnici donio Roman Castillo smanjivši na 3-2, ali se na koncu Honduras nije uspio u potpunosti vratiti.

Obje utakmice, kao i cjelokuno natjecanje na Gold Cupu možete pratiti u izravnim prijenosima na Sportklubu.