Varaždinci u prvu ligu s novim trenerom

Nogomet ostalo 17. lip 201917:05 > 17:17
Foto: NK Varaždin

Branko Karačić više nije trener NK Varaždin.

Branko Karačić, koji ima veliko iskustvo vođenja klubova diljem HNL-a, uspješno je odradio jednogodišnji ugovor s NK Varaždin, no put neće nastaviti u prvoj ligi.

Poznati trener preuzeo je varaždinsku momčad prošlog listopada i sjajnim rezultatima nadoknadio zaostatak za vodećim Šibenikom na sredini sezone. Nakon što je NK Varaždin preuzeo vodstvo u drugoj ligi početkom svibnja više se nisu osvrtali osiguravši dugoočekivani povratak među prvoligaše.

No, tamo će ih voditi drugi trener.

Momčad će do angažmana novog trenera voditi Zoran Kastel, a ovom se prilikom zahvaljujemo Branku Karačiću na uspješnim rezultatima,’ pomalo šturo je priopćenje iz varaždinskog kluba.

U kuloarima se spominje kako se dvije strane nisu mogle dogovoriti oko financijskih uvjeta.