Sjajna fešta u Gorici na Alpas kupu, Nacional pobjednik

Nogomet ostalo 16. lip 201922:05 > 22:09
sportklub

Završeno je jubilarno deseto izdanje Alpas kupa, međunarodnog turnira za limače (do 11 godina), a pobjednik je bugarski Nacional.

Još jedan sjajno organizirani turnir za djecu do 11 godina u Velikoj Gorici došao je kraju, a domaćini ponovno imaju razloga za veliko zadovoljstvo. Turnir je prikupio brojne gledatelje na tribinama, a i djeca koja su nastupila na turniru bila su oduševljena cijelom manifestacijom.

U sportsko-prijateljskoj atmosferi turnir je odigran, a nastupili su brojni klubovi iz svih dijelova Europe, pa i svijeta.

Imali smo predstavnike iz Austrije, Bugarske, Portugala, pa čak i daleke Australije.

Naravno, bili su tu i najveći regionalni klubovi: Dinamo, Hajduk, Crvena zvezda, Partizan, Olimpija….

Povezano

Turnir su na kraju osvojili nogometaši Nacionala iz Bugarske koji su u finalu bili bolji od najugodnijeg iznenađenja Lokomotive iz Zagreba rezultatom 3:1.

Treće mjesto osvojila je momčad Osijeka, četvrti su završili nogometaši iz Graza (Sturm)…

Inače, Lokomotivu s klupe vodi nekadašnji hrvatski reprezentativac Ardian Kozniku.

Turnir je obilježio svoju desetu godinu i usitinu još jednom potvrdio svoju visoku reputaciju. Uz obilje hrane, pića, glazbe uživo, a i nogometa, gledatelji su ova dva dana mogli uživati u raznim ponudama.

Sportklub je naravno i ove godine pratio događanja na ovome turniru, a za to smo dobili i priznanje.

Veselimo se novom turniru i sljedeće godine, a kako se odlično razvija, tko zna što možemo očekivati.