Modrić: Drago mi je što se vraćamo u Split

Nogomet ostalo 12. lip 201922:19 > 22:30
sportklub

Hrvatski nogometaš Luka Modrić sudjelovao je na humanitarnom turniru pod organizacijom Marina Čilića, a nakon finalnog meča dao je izjavu novinarima.

sportklub

Najbolji nogometaš svijeta bio je vidno raspoložen nakon odigranih mečeva parova na Šalati. Najavio je odlazak na odmor, a ponovno se osvrnuo na nastupe reprezentacije.

Povezano

#related-news_0

Stvorili smo kult reprezentacije, do toga je jako teško doći i zato treba sve pobjeđivati redom. Sve se to može izgubiti s nekim sitnicama kojima nema mjesta u reprezentaciji. Sretan sam što sam sudjelovao u ove dvije utakmice, kapetan sam, moram biti primjer. Uvijek je zadovoljstvo igrati za reprezentaciju“, rekao je Modrić.

Na pitanje o utakmici protiv Mađarske na Poljudu, hrvatski kapetan je izjavio:

Drago mi je što se vraćamo u Split. Nadamo se sjajnoj atmosferi“.

Hrvatska reprezentacija sada ima pauzu do rujna kada nam slijede nove dvije utakmice kvalifikacija.