"Ako netko želi kupiti klub, Charlton je pravi izbor"

Nogomet ostalo 27. svi 201910:48 > 10:54
James Chance, Getty Images Sport

Menadžer Charltona Lee Bowyer je veliki optimist po pitanju budućnosti tog kluba nakon plasmana u Champiosnhip.

U dramatičnom susretu, Charlton je savladao Sunderlend na Wembleyu 2:1 i izborio povratak u drugi rang engleskog nogometa, gdje će igrati poslije četiri godine.

Povezano

Sadašnji vlasnici namjeravaju prodati klub, a Bowyer se nada da će biti mnogo zainteresiranih kupaca.

Vidjeli ste koliko je navijača bilo na Wembleyu, ovo je veliki klub. Ne razumijem kako nitko nije kupio ovaj klub još ranije.

Sada smo u Championshipu,  što je još atraktivnije. Ako želite kupiti klub, onda je on u Londonu, tamo gdje imate veliku bazu navijača.

Mislim da će sada biti mnogo zainteresiranih, jer smo na jedan rang od Premier Lige”, uvjeren je Bowyer.