Bild: Xavi vodi Riberya u Katar

Nogomet ostalo 16. tra 201912:09 > 12:17
Getty images/ David Ramos

List „Kicker“ izvjestio je da će igrač minhenskog Bayerna Franck Ribery sljedećeg ljeta otići u Katar.

Navodno je klub Al Saad, u kojem igra legenda Barcelone Xavi, zainteresiran za Francuza.

Sredinom ožujka je trener Western Sidney Wanderera – Marcus Babel govorio o želji te australske ekipe da 36-godišnjaka dovede u svoje redove.

List „Sport Bild“ istaknuo je da veteran nije zainteresiranza Australiju, te da će najverojatnije otići na Bliski istok. Čuveni Španjolac je još prošle godine pokušao Francuza privoliti da pređe u Al Saad, ali je on ipak produžio ugovor sa Bayernom za još godinu dana.

Ribery je u Munchen stigao 2007. iz Marseillea. Osvojio je Ligu prvaka 2013, dok se osam puta popeo na pobjedničko postolje Bundeslige.

Ribery je u dosadašnjem tijeku sezone odigrao 33 utakmice, u kojima je upisao pet golova i četiri asistencije.