15.04.2019 | 11.38 > 11:51

Izgubio živce, napucao loptu i raskrvario nos navijaču

Alejandro Romero u završnici utakmice izgubio je živce i jednu loptu koja je bila u autu napucao u publiku gdje je pogodio nesretnog navijača kojem je razbio nos.

Sporting Kansas City i New York Red Bulls odigrali su sjajnu utakmicu u MLS-u u kojoj na kraju nije bilo pobjednika (2:2).

Russell je u 24. minuti zabio za domaćine, da bi gosti okrenuli preko Royera i Whitea. U 88. minuti konačnih 2:2 postavio je Busio.

Sama završnica utakmice donijela je veliku gužvu na terenu nakon što je Alejandro Romero jednu loptu koja je završila u autu napucao među navijače i jednom od njih raskrvario nos.

Sudac mu je odmah pokazao izravni crveni karton, a sigurno da ga očekuje i velika kazna MLS-a.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka njegovih suigrači otišli su do navijača koji je nastradao te su mu se ispričali zbog incidenta.