Bivši francuski golman: Ljudi, jedva sam ostao živ!

Nogomet ostalo 21. ožu 201915:02 > 15:07
Claudio Villa/Getty Images

Bivši francuski golman Sebastien Frey otkrio je pratiteljima na Instagramu životnu dramu koja ga je nedavno snašla.

Claudio Villa, Getty Images Sport

Frey je najveći dio karijere proveo u Italiji, pamtimo ga po igrama u Interu, Parmi, Fiorentini, Genoi…

Nogometnu karijeru je završio 2015. Veoma je aktivan na društvenoj mreži Instagramu, ali u posljednjih nekoliko tjedana nije bilo nijedne objave na njegovom profilu.

Sada je 39-godišnji Frey objasnio zašto ga nije bilo.:

– Kao što ste mogli primijetiti, nije me bilo neko vrijeme na društvenim mrežama… Zbog valjanog razloga, kojeg ću vam sada objasniti. Prije tri tjedna, žurno sam prebačen u bolnicu zbog temperature koja je bila preko 40 i nikako se nije spuštala. Nakon nekoliko obavljenih pretraga, doktori su pronašli virus koji me, malo po malo, činio potpuno onesposobljenim i nepokretnim, a mogao me i potpuno ubiti – napisao je Frey pa dodao:

– Mogu biti sretan što sam ostao živ. Srećom, prošao sam sve testove. Sada sam započeo novi izazov – ponovno početi hodati kako sam šetao i prije. Radit ću na tome kako bi i ponovno držao u naručju svoje dijete. Uvijek sam igrao da pobjeđujem i sada, odlučno i snažno, pobijedit ću i u ovoj bitci. Šaljem zagrljaje svima

Frey je u karijeri dva puta nastupio za reprezentaciju Francuske.