Talijanski mediji: Modrić u Juventusu, Rakitić u Interu

Nogomet ostalo 21. velj 20199:52 > 10:01
Michael Regan/Getty Images

Na "Čizmi" nikad nema mira kada su u pitanju transferi, a ovaj puta su se u središtu pozornosti našla dva najbolja hrvatska nogometaša Luka Modrić i Ivan Rakitić.

(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Nogometaši Juventusa sinoć su doživjeli poraz u utakmici protiv Atletico Madrida, ali čini se kako njihovi čelnici nisu došli samo pogledati utakmicu u prijestolnicu Španjolske.

Navodno su predstavnici “Stare dame” predvođeni predsjednikom Andreom Agnellijem iskoristili put kako bi pregovarali s čelnicima Real Madrida o transferu Luke Modrića u njihov klub.

Vidjet ćemo što kaže na sve predsjednik Reala Florentino Perez, ali Modrić je ušao u godine kada bi ga klub bio spreman pustiti za dobru ponudu.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

S druge strane puno ozbiljnije su priče oko prelaska Ivana Rakitića u redove Intera, a danas su isplivali i neki financijski detalji.

Milanski klub nudi Rakitiću 6,5 milijuna eura po sezoni, a odšteta na račun Barcelone bila bi 40 milijuna eura.

Transfer je blizu dogovora prenose talijanski mediji, a pregovori su u završnoj fazi.

David Ramos/Getty Images