Zoran Mamić nastavlja dominirati u Arabiji

Nogomet ostalo 12. velj 201920:25 > 20:36

Zoran Mamić nastavlja s pobjedama. Njegov Al-Hilal pobijedio je i u trećoj utakmici u osam dana otkad je na klupi Zoran Mamić.

Slavio je Al-Hilal sa uvjerljivih 4:1 protiv Al Qadisiyaha. Prvi pogodak u novom klubu postigao je i najveće pojačanje kluba Sebastian Giovinco. Podsjetimo, Giovinco je dan nakon Zorana Mamića došao u Al-Hilal za nevjerojatnu plaću od 10 milijuna dolara godišnje.

Golom El Abeda Al-Hilal je poveo u 34. minuti, a u 46. Bafetimbi Gomis zabio je za dva razlike. Gosti su se vratili u utakmicu u 67. preko Bismarka, no onda je Giovinco, poznati talijanski “atomski mrav” koji je ušao u igru u 62. minuti, zabio za 3:1 u 80. minuti. Konačnih 4:1 postavio je Albulayhi u 88. minuti.

Al-Hilal je prvi sa čak devet bodova prednosti ispred Al- Nassra. Sve ide prema tome da će Zoran Mamić osvojiti novu titulu na arapsko poluotoku.