Sportklub nagradio svoju vjernu gledateljicu

Nogomet ostalo 9. velj 201916:40 > 16:48
sportklub

Sportklub televizija nagradila je Dianu Hunjadi, vjernu čitateljicu koja je bila među onima koji su glasali za najljepši gol prvog dijela sezone.

sportklub

Diana Hunjadi dobila je danas priliku da uz našeg komentatora Gorana Grgića u komentatorskoj kabini prati Sportkluba utakmicu Liverpoola i Bournemoutha.

Ona je tu priliku ostvarila tako što je izabrana među čitateljima koji su gol Androsa Townsenda protiv Manchester Cityja proglasili najljepšim u dosadašnjem dijelu sezone,

– Bilo je predivno iskustvo, drago mi je da sam dobila priliku biti u komentatorskoj kabini i vidjeti kakav je to posao – rekla je Diana, inače velika navijačica Liverpoola.

Kao nagradu imala je priliku se upoznati s načinom rada na Sportklubu, te je dobila je kapu Sportkluba.