Svojim novcem izvući će voljeni klub iz bankrota!

Nogomet ostalo 13. sij 201917:37 > 17:42
Martin Rose, Bongarts

Jakub Błaszczykowski izazvao je pažnju nevjerojatno nesebičnim potezom. No, treba vidjeti hoće li svoje obećanje i ispuniti...

Jakub Błaszczykowski ovog je vikenda postao sinonim za odanost! Naime, najavio je povratak u klub iz djetinjstva koji je pred bankrotom.

Popularni Kuba planira da vratiti u Wisłu Kraków u kojoj bi igrao bez plaće, a uz to je spreman iz svog džepa ‘pljunut’ oko 300.000 funti kako bi igračima bile isplaćene zaostale plaće!

S oduševljenjem je njegovu odluku dočekala i Borussija iz Dortmunda u kojoj je Kuba proveo devet godina i zabilježio 200 nastupa.

Błaszczykowski je rekoreder Poljske po broju nastupa u reprezetntaciji s 104 utakmica, a trenutno trenira sa novim – starim klubom u kojemu je kao mlad igrač proveo tri godine.

Kuba je u karijeri igrao za Częstochowu, Wisłu , Dortmund, Fiorentinu i Wolfsburg.