Mourinho se nudi Realu i Interu

Nogomet ostalo 11. sij 20199:59 > 10:01
Shaun Botterill /Allsport

Portugalski trener Jose Mourinho ne bi imao ništa protiv da ponovo sjedne na klupu Real Madrida ili Intera.

Jasper Juinen/Getty Images

Trofejni stručnjak je od 2010. do 2013. sa “kraljevskim klubom” osvojio po jedno prvenstvo, Kup i Super kup Španjolske, dok je sa Interom (2008-2010) dva puta bio prvak Serie A, prvak Europe 2010. i pobjednik nacionalnog Kupa i Superkupa Italije.

Povezano

Benfica nije opcija za mene,” rekao je Mourinho i nastavio:

Naravno, povratak u Real Madrid ili Inter bila bi mi velika čast, ali sada razgovaram samo sa novinarima. Kada se trener ili igrač vrate u klub, to znači da su ranije tamo uradili nešto dobro. Tako sam se osjećao kad sam se vratio u Chelsea. Kada profesionalac dobije ponudu da se vrati u klub, to je velika čast. Mnogo znači.

Mourinho je karijeru počeo u Benfici, a radio je još u Leiriji, Portu, Chelseaju, Interu, Real Madridu i nedavno u Manchester Unitedu.