Kup: Atletico remizirao u Gironi, Kalinić asistent

Nogomet ostalo 9. sij 201921:15 > 21:29
David Ramos, Getty Images Sport

U prvom susretu osmine finala Kupa kralja nogometaši Girone i Atletico Madrida su odigrali 1:1.

Madrižani su na gostujućem terenu na  došli u vodstvo u 9. minuti kada je sjajaN pogodak postigao Antoine Griezmann, asistenciju je upisao Nikola Kalinić, dok je francuski napadač šutirao iz prve, sa 17 metara iskosa sa desne strane, a lopta je poslije udarca u prečku završila u mreži Girone.

Girona je do izjednačenja, što je ispostavilo se bio i konačan rezultat, došla u 34. minutI kada je golmana AtletiCa Antonia Adana savladao Antoni Lozano. Alex Garcia je Lozana pravovremeno pronašao na lijevoj strani šesnaesterca, a zatim je uslijedila odlična egzekucija.

Revanš susret osmine finala Kupa kralja između Atletico Madrida i Girone je na programu 16. siječnja na stadionu “Wanda Metropolitano”.