I Niko komentirao važnu odluku : Potreban je klubu!

Nogomet ostalo 18. pro 201818:51 > 18:53
Getty Images/Maja Hitij

Aktualni trener Bayerna nije se libio dati izjavu na temu najnovije odluke Upravnog odbora kluba.

Getty images/ Alexander Hassenstein

Njome je Uli Hoeneß ponovno izbaran za predsjednika UO-a, a njegov mandat će još četiri godine.

Hoeneß se od veljača 2017. nalazi na čelu odbora koji broji devet članova, a do studenog 2019. bit će i na funkciji predsjednika Bayerna.

Trener Niko Kovač pozdravio je odluku odbora.

„To je Bayern. Uli je uvijek bio borac. U ovoj situaciji potreban je klubu isto koliko i u prošlosti. Činjenica da je spreman u ovakvoj situaciji nastaviti voditi klub pokazuje koliku ljubav osjeća“, rekao je.

Bayern s 30 bodova trenutno zauzima treće mjesto na ljestvici, a u odnosu na prvoplasiranu Borussiju ima devet bodova manje. Bavarci će svoj sljedeći ligaški susret igrati protiv četvrtoplasiranog Leipziga u srijedu od 20.30.