Vani pada snijeg? Ostanite na toplom uz SK i uživajte

Nogomet ostalo 15. pro 20189:45 > 10:13
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Još jedna nogometna subota je pred nama, čeka nas nekoliko vrlo uzbudljivih utakmica i Sportklub vam je omogućio da uživate u njima...

Današnji program otvaraju Manchester Cityj i Everton. Trenutno drugoplasirana momčad želi se na Etihadu iskupiti za poraz od Chelseaja, a u goste im dolazi uvijek neugodni Everton kojeg predvodi odlični Richarlison.

Golova ne bi trebalo nedostajati, a na teren bi se nakon dugo vremena mogli vratiti Sergio Aguero i Kevin de Bruyne, dva najzvučnija imena Guardioline svlačionice. Utakmicu možete pratiti od 13:30 na SportKlubu 1.

Od 16 sati na SK4 možete pratiti zahuktali Tottenham protiv davljenika Burnleya. Vrlo zanimljiva utakmica čeka nas u Valladolidu gdje istoimeni domaćin dočekuje Atletico Madrid koji ne briljira u posljednje vrijeme, no ne smije kiksati ukoliko žele ostati u utrci za naslov. Taj susret pratite na SK1 od 16:15.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

U 17 sati na SK2 nam slijedi veliki derbi turske lige između vodećeg Basaksehira i branitelja naslova Galatasaraya koji je u krizi rezultata u posljednje vrijeme. Može li Basaksehir predvođen veteranom Emreom Belozogluom još više pobjeći pratiteljima na vrhu lige ili će se branitelj naslova pobjedom vratiti u igru za titulu, pogledajte samo na programu Sportklub televizije.

U 18:30 na Craven Cottageu nas čeka londonski derbi između Fulhama i West Hama. Domaćini sa novim trenerom Ranierijem pokušavaju pobjeći s dna ljestvice, dok su gosti u posljednje vrijeme prikazivali vrlo dobar nogomet i u sigurnoj su sredini. Ovaj susret ćete moći gledati na SK1.

Prije odlaska na SP klubova, Real Madrid kod kuće dočekuje momčad iz predgrađa Madrida, Rayo Vallecano. Kraljevi su osramoćeni u Ligi prvaka na Santiago Bernabeu, poraženi su sa 3:0 od CSKA i moraju se iskupiti svojim gledateljima u ovom susretu. Najbolji igrač svijeta Luka Modrić trebao bi biti u početnih 11 i predvoditi Real do pobjede. Ovaj susret možete pratiti na SK3 od 18:30.

Dan na SK1 u 20:45završavamo vrlo zanimljivim susretom Eibara i Valencije u Primeri. Valencija se diže u formi, pobijedili su Man Utd u Ligi prvaka i na teško gostovanje idu sa puno samopouzdanja. Eibar je vrlo neugodan domaćin, nitko se ne naigra na njihovom stadionu i bit će zanimljivo vidjeti može li Valencia odnijeti tri boda s Ipurue.