Atlanta i Portland u finalu MLS prvenstva

Nogomet ostalo 30. stu 20185:50 > 6:15
Katharine Lotze/Getty Images

U noći između četvrtka i petka u MLS prvenstvu su odigrani uzvratni susreti konferencijskih finala, poslije kojih su se u utakmicu za naslov prvaka plasirali Atlanta United i Portland Timbersi.

Atlanta United je do finala play-offa stigla, iako je na gostujućem terenu New York Red Bullsa poražena rezultatom 1:0, budući da je u Georgiji u prvom susretu slavila sa 3:0.

Jedini gol na susretu viđen je tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade sudijske, kada je strijelac za Red Bullse bio Tim Parker.

Portland je već bio prvak MLS-a 2015. godine, a prolazak u drugo finale su mu osigurali Argentinci. Dvostruki strijelac je bio kapetan Diego Valeri u 61. i 90+9. minuti, kao i Sebastian Blanco u 52. minuti.

Veliko finale između Atlante i Portlanda je zakazano za 8. prosinca, a momčad iz Georgije će biti domaćin na “Mercedes Benz” stadionu.