Argentina na pogon Icardija i Dybale oduševljava

Nogomet ostalo 21. stu 20183:21 > 3:32
Amilcar Orfali/Getty Images

Argentina je u prijateljskom susretu savladala reprezentaciju Meksika 2:0, dok je Čile bio bolji od Hondurasa rezultatom 4:1.

Mauro Icardi je za Argentinu debitirao još 2016. godine tijekom kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Napadač Intera je od tada do utakmice sa Meksikom svega sedam puta nosio dres “gaučosa”, nije bio na popisu za SP u Rusiji, a u susretu u Mendozi protiv Meksikanaca su mu trebale samo dvije minute da postigne prvijenac u dresu reprezentacije.

Icardi je ovaj susret igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Paulo Dybala, a napadač Juventusa je nekoliko minuta kasnije povisio na 2:0.

Reprezentacija Čilea je protiv Hondurasa povela također dosta rano. U osmoj minutu je Arthuro Vidal doveo svoju momčad u vodstvo, da bi isti igrač u 35. minuti sa bijele točke ponovo vratio svoj tim u vođstvo 2:1. Između dva gola veznjaka Barcelone strijelac za Honduras je krajem prvog poluvremena bio Lopez. U 61. minuti je Čile imao drugi penal kojeg nije iskoristio Alexis Sanchez, ali je natrčao na loptu i povisio na 3:1. U 84. minuti Čile ima još jedan penal, a ovoga puta je precizan bio Nicolas Castillo.

Kostarika je bila bolja od Perua 3:2. Domaći Peru je poveo preko Floresa u 20. minuti da bi Mcdonald izjednačio u 41. Cruz je početkom drugog poluvremena pogodio sa bijele točke za vodstvo Kostarike 2:1, ali je Jeferson Farfan izjednačio na 2:2. Konačan rezultat je postavio Joel Campbell sa bijele točke u 77. minuti.

El Salvador je bio bolji od Haitija 1:0, dok je Panama kod kuće izgubila od Ekvadora 2:1.