Igrač Dinama na meti Seville

Nogomet ostalo 16. stu 201821:01 > 21:02
Valerio Pennicino/Getty Images

Igrači Dinama na visokoj su cijeni nakon sjajne polusezone u Ligi Europe i plasmana u šesnaestinu finala.

Gotovo na dnevnoj bazi pojavljuju se informacije o interesu inozemnih klubova za igrače Dinama, novi na meti je Amer Gojak.

Gojak je sjajnim igrama u dresu Dinama ‘natjerao’ izbornika Bosne i Hercegovine, Roberta Prosinečkog da mu pruži priliku i u reprezentativnom dresu, u dvoboju protiv Austrije koji je igran u četvrtak na stadion Ernst-Happel u Beču, Gojak je ušao u igru od 87. minute.

No, novopečeni BiH reprezentativac važniju ulogu ima u Dinamu gdje mu trener Nenad Bjelica neizmjerno vjeruje. Za Gojakove usluge velik interes pokazuje Sevilla koja je poslala skaute na nedavni ogled Dinama i Spartaka Trnave u Maksimiru.

Gojak, Dani Olmo, Nikola Moro, Mislav Oršić samo su neki od igrača kojima je cijena značajno porasla sjajnim europskim nastupima.