Nogomet 09.11.2018 | 19:09

Mislili su da su pobijedili. A onda ih sudac šokirao!

Potpuno neobična situacija viđena je u doigravanju američkog MLS-a. Ajde da se dogodilo u nekom manje ozbiljnom i bogatom natjecanju, još bismo shvatili. A što se to dogodilo? Saznat ćete samo na jedan način :)

Naime, američka nogometna liga došla je do polufinala doigravanja, a jedan par činili su Seattle i Portland. Noćas je odigrana uzvratna utakmica u gradu grundgea.

Soundersi su poveli golom Ruidiaza u 68. minuti, Timbersi izjednačili preko Blanca u 78., da bi produžetak domaćinima osigurao Ruidiaz golom za 2:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Tada su krenuli produžeci, s obzirom da je ostvaren isti rezultat kao u prvoj utakmici u državi drvosječa. U dodatnih 30 minuta Portland je opet izjednačio 2:2, da bi Lodeiro u 97. postavio konačnih 3:2.

Kad je sudac označio kraj susreta, igrači Portlanda počeli su slaviti, misleći da su prošli u finale zbog većeg broja golova u gostima. A onda je uslijedio šok. Slijedili su jedanaesterci!

Na njihovu sreću bili su uspješniji u toj seriji raspucavanja i prošli u finale konferencije gdje će igrati protiv pobjednika ogleda Kansas - Salt Lake. Jezerčari, za koje igra naš Damir Kreilach, u prvoj su utakmici na domaćem terenu izborili tek 1:1, pa je blagi favorit za prolaz Kansas.