Ibrahimović: Znam da me žele u Europi, ali…

Nogomet ostalo 7. stu 201811:35 > 11:50
Katharine Lotze/Getty Images

Nogometaš Los Angeles Galaxyja Zlatan Ibrahimović poručuje da je fokusiran na svoju momčad ali da uvijek postoji poneki klub iz Europe koji je zainteresiran za njega.

Zlatan Ibrahimović je u Los Angeles Galaxy prešao u ožujku, a na 28 utakmica za tu momčad postigao je 23 gola. Sezona Galaxyja je završena i Zlatan ima sada odmor do ožujka 2019. godine. Govori se da će Šveđanin ići na kratkotrajnu posudbu u Europu kako bi bio i dalje u formi.

Postoji interes, nema tu tajne. Postoji interes iz Europe ali je moj prioritet Galaxy. Ovdje sam i sretan sam što sam ovdje. Normalno je da postoji interes. Kada sam bio ozlijeđen, onda je bilo drugačije. Sada sam se vratio, živ sam i to nije iznenađenje. Ako sam u Galaxyju ne idem odavde. Pripadam klubu, ostajem ovdje i fokusiram se na ovaj klub. Dajem mu svu moju pažnju”, poručio je Ibrahimović.

Kao moguće destinacije za posudbu Ibrahimovića spominju se Manchester United i Milan, njegovi bivši klubovi.