Vukovarac potopio LA, golčinom je započeo preokret!

Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Bivši igrač Rijeke posebno se istaknuo u doigravanju MLS-a! Gol kojeg je postigao L.A. Cityju posebno je lijep, ali i važan. U središtu pozornosti noćas bio je i Wayne Rooney, koji je bio jedan od najvažnijih razloga ispadanja njegova DC-a...

Real Salt Lake je sa 3:2 slavio protiv Los Angelesa i tako zakazao ogled sa Seattleom u borbi za polufinale. Utakmice je završena nakon 13 minuta produžetka.

Junak Salt Lakea bio je hrvatski igrač Damir Kreilach s dva gola i asistencijom, dok je treći gol za ‘Jezerčare’ postigao Savarino. S druge strane su se u strijelce upisali Danilo Silva i Cristian Ramirez.

Vukovarac Kreilach šest godina proveo je u Rijeci, za koju je odigrao čak 128 utakmica. Zatim je otišao u ‘cvajtu’ gdje je čak pet godina bio član Union Berlina. U veljači ove godine odletio je preko bare u od tada postigao čak 12 golova za klub iz države mormona.

Columbus Crew eliminirao je DC United u prvom kolu doigravanja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Bilo je 2:2 nakon produžetaka, a Columbus bio je bolji u penal seriji sa 3:2.

Dva Federica pogađala su u prvom poluvremenu utakmice. Brillant u 21. minuti za vodstvo momčadi iz glavnog grada, a Higuain samo devet minuta kasnije za izjednačenje.

Na sljedeća dva gola čekalo se do produžetka. Higuain u 96. minuti donosi preokret, ali samo četiri minute prije kraja rezervni igrač Nick DeLeon pogađa za jedanaesterce.

Iako je bio besprekoran tijekom cijele sezone, Wayne Rooney promašio je u prvoj seriji i tako svom klubu zakomplicirao život.