Dinamu nije smetao zelinski kiseliš

Nogomet ostalo 31. lis 201810:29 > 10:33
Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Za Dinamo je dva pogotka postigao Poljak Kadzior, nakon što su prije njega loptu u mrežu poslali Gavranović i Bruno Petković

Dinamo je u samom finišu utakmice uspio i napuniti mrežu Zeline – 4:0!

Nakon prvog poluvremena nogometaši Dinama vode u Zelini protiv lokalnog četvrtoligaša 1:0. Pogodak je  u posljednjoj minuti prvog dijela postigao Mario Gavranović, na dodavanje Antonija Marina, s 20-ak metara prizemnim udarcem pogodio donji desni kut Jurića-Bare. U sam smiraj utakmice Petković je postigao i drugi pogodak. Strijelac je Bruno Petković – 2:0! Treći gol za Dinamo je zabio Poljak Kadzior. U sljedećoj akciji ponovno Kadzior – 4:0!

Rijeka u 19 sati dolazi u goste jako dobrom Varaždinu. Momčad je to koja traži povratak u prvu HNL, prošle godine su došli na korak do cilja, međutim ispriječila im se Istra u dodatnim kvalifikacijama.

Rijeka je pod vodstvom Igora Bišćana odigrala dvije utakmice u prvenstvu, upisali su pobjedu na gostovanju kod Intera i remizirali u Jadranskom derbiju na poljudu s Hajdukom 1:1. Očekuje nas vrlo zanimljiva utakmica pred velikim brojem gledatelja, Varaždinska publika na utakmice druge lige dolazi u velikom broju, dok će susret protiv doprvaka sigurno privući još više gledatelja.

Jučer je Lokomotiva slavila u gostima kod Zadra sa 3:1, dok je Inter kod kuće bio bolji od Istre 2:1.