Slavni engleski klub odaje počast vjernoj navijačici

Nogomet ostalo 27. lis 201814:32 > 14:41
Nathan Stirk/Getty Images

Leeds United odat će počast jednoj od svojih najvjernijih navijačica nakon vijesti da je preminula.

Edna Newton preminula je u 94. godini života, a 64 godine bila je vlasnica godišnje ulaznice za Elland Road, a voljeni je klub prvi puta uživo gledala još prije početka Drugog svjetskog rata.

Leeds planira u 64. minuti utakmice protiv Nottingham Foresta (SK 4, 18:30)  održati minutu šutnje, odnosno minutu aplauza u čast svoje najvjernije navijačice.

Prije četiri godine u razgovoru za Yorkshire Evening Post je naglasila da na stadion odlazi sama, ali da se ne žali jer se uvijek dobro zabavi s ostalim navijačima.

U tom se razgovoru prisjetila i da je prvu godišnju ulaznicu platila samo četiri funte, a kao najdražeg igrača svih vremena izdvojila je Johna Charlesa.