Bilić traži spas u Bešiktašu

Michael Steele/Getty Images

Hrvatski trener tražio je od svog poslodavca da uloži trideset milijuna eura u pojačanja

Prema pisanju turskih medija, prenosi Index, Slaven Bilić naložio je rukovodstvu jednog od najbogatijih saudijskih klubova da za predstojeće prijelazno razdoblje pripremi znatna financijska sredstva.

Güneş i Fanatik javljaju kako je Al Ittihad spreman izdvojiti između 20 i 30 milijuna eura za Domagoja Vidu i Gökhana Torea, Bešiktaševe igrače na kojima Slaven Bilić inzistira.

Photo by Dan Mullan/Getty Images

Budući da je bio Bešiktašev trener između 2013. i 2015. godine, Slaven Bilić na temelju starih i kvalitetnih prijateljstava i poznanstava namjerava uvjeriti turski klub na prodaju Domagoja Vide i Gökhana Torea. S Domagojem Vidom svojevremeno je surađivao u hrvatskoj reprezentaciji, a s Gökhanom Toreom i u Bešiktašu i u West Hamu. Kao izbornik hrvatske selekcije, Slaven Bilić privremeno je tijekom 2011. godine izbacio Domagoja Vidu iz reprezentativnog kruga zbog nedoličnog ponašanja.